sobota 22. května 2010

My magazine

Miluji ten pocit, kdy si mohu v klidu sednout, dát si čaj nebo vínko a vzít si do rukou nové číslo svého oblíbeného časopisu, přivonět k vazbě a pomalu listovat stránku po stránce až k horoskopu a znovu od začátku, kdy pročítám zajímavé články a užívám si tu chvíli, kterou mám sama pro sebe. Tedy dokud se z koupelny neozve lásko, umyješ mi záda? :)

Přeji Vám abyste měli taky tak příjemný víkend i když už je polovina pomalu u konce

I love the feeling when you can sit down, put your tea or bless and take in the hands of the new issue of your favorite magazine, smell the custody and slowly flip through page after page to your horoscope and again from the beginning, when interesting articles pročítám and enjoy the moment that I have for myself. Then out of the bathroom until you hear a baby, wash my back? :)

I wish you to have a nice weekend too so even though it is half slowly overZbožňuji svůdné křivky, jež dokáže vytvořit korzet proto jsem pro tento víkend vytvořila svůdnou a svádivou kombinaci do ložnice (a nejen tam). myslím si že když mám na sobě prádlo, které je sexy, tak se sexy i cítím, i když mám na sobě obyčejné triko a kalhoty :))))

I love the seductive curves, which can create a corset that's why I created this weekend for the seductive and seductive combination of the bedroom (and not only there). I think that when I'm wearing underwear that is sexy, so sexy and I feel as though I was wearing a plain shirt and pants :))))


http://www.blogger.com/img/blank.gif
Růžová a černá, vypadá absolutně luxusně

Pink and black, looks absolutely luxurious
Tajemství, tak nějak mě to napadlo, když jsem viděla tuto zajímavou kombinaci, zalíbila se mi na první pohled, celkem normální look je obohacený o punčochy s podvazkami = úžasné

Secret, and somehow it occurred to me when I saw this interesting combination that pleased me at first glance, look quite normal is enriched stockings with garter = amazing

3 komentáře:

  1. Tvůj víkend musel být fakt nádherný! =) Moc ti to závidím ...

    OdpovědětVymazat
  2. No nebyl spatny, ale ten konec se mohl vice vydarit :)

    OdpovědětVymazat