pátek 25. ledna 2013

Monique Design & Photography

Přemýšlela jsem o čem bych tak mohla napsat, přemýšlela jsem dlouho asi půl roku a pořád nic, nevěděla jsem to, protože se vcelku nedělo nic zajímavého, až jsem narazila na svoji kamarádku ze školy, která dala dohromady partu lidí a začala z nás smrtelníků dělat na chvíli hvězdy.


 
 
A tak mě začátkem ledna, čekal příjemný ateliér, kreativní kadeřnice (Dominika), která mě dokázala božsky učesat během chvilky a úžasná vizážistka (Beata), věřte, že ta Vás nepustí dokud si nebude 100% jistá, že to je dokonalé :). No a potom je tu samozřejmě Monika, lítá kolem Vás jako motýlek s tím fotoaparátem a zachycuje člověka z té nejkrásnější stránky, tak že i když si myslíte, že fotogeničtí nejste, tak věřte že ona dokáže že jste.


Po nafocení ovšem přijde práce nejtěžší a to vybrání finálních fotek a jejich úprava, Monika je v tomto opravdu precizní, její úpravy jsou propracované do posledního detailu. Může to chvíli sice trvat než dostanete finální fotky do rukou, ale to nepatrné čekání opravdu stojí za to.


Podtrženo, sečteno - dlouho jsem přemýšlela o tom jestli budu ještě někdy blok psát, ale myslím si, že o takových lidech jako je Monika, Beáta a Dominika by se psát mělo.

Žádné komentáře:

Okomentovat