čtvrtek 12. května 2011

Trochu kosmetiky

Lush
 Tyto dva balíčky byli sice Vánočním darem, ale skrývali opravdu úžasná voňavá překvapení, proto je sem musím dát. Větší balíček byl pro pány skrýval vše co muž potřebuje (sprchový gel, šampuk, mýdlo, pěnu na holení a krém po holení) a ta vůně. Menší balíček voněl létem a skrýval sprchový gel a mýdlo. Jelikož obojí bylo dárkem, nemohu říci, jak na člověka působí, sama mám s kosmetikou Lush dobre zkušenosti, některé produkty patří mezi špičky s jinými to je horší, mezi ně patří krém Skindrink (viz.obrázek), který sliboval zvláčnění a hydratování suché pokožky, mou pleť, ale přespříliš mastil a zlepšení struktury jsem také žádné nezaznamenala i cena je trochu vyšší (450,- Kč). Bohužel to stejné musím říci o tuhém séru pro citlivou pleť, ale vždy dávala na noc, i když jsem si jej měla dát před nanesením masky :) (asi musím pro příště lépe číst návod)
 Naopak Cynthia Sylvia Stout mě úplně nadchl, který se vyrábí z černého piva, vlasy po něm krásně voněly a byly neuvěřitelně lesklé i jeho cena je přijatelná (195,- Kč).
 Kosmetika Lush se může chlubit svou úžasnou vůní (balíček voněl po celé naší poště), ale především tím že he BIO. Za vyzkoušení určitě stojí.


Žádné komentáře:

Okomentovat