neděle 3. dubna 2011

Dotchi

Před pár měsíci jsem Vám psala o módní značce DOTCHI, jejím návrhářem je mladý muž s úžasným talentem a nápady. Jeho zatím posledním počinem je "studio", kde najdete absolutně vše od špičkových kadeřnic, stylistů, modelek, návrhářů až po fotografy.

A jako správný zvědavec jsem Vám pana návrháře vyzpovídala:

1. Co si dneska dělal?
Dneska jsme fotili 6 modelek na Petrově, měli jsem postavený párty stan kvůli stínění a holky se chodili převlékat do karavanu, fotili je dva fotografové.

2. Fotila se snad tvá nová kolekce?
Momentálně nic nemám, ale moje modelky ano :), fotilo se především jejich oblečení. Fotky by měli být jejich prezentací na profilu.

3. Tak, že pokud to správně chápu, tak tvá stránka má být odrazový můstek k modelingové agentuře?
Ne, modelingová agentura je jen jednou částí, další jsou profese, které se týkají krásy a hlavní částí by mělo být oblečení jak moje, tak kolegyň.

3. Tak, že něco na styl studia krásy? + půjčování modelek? např.: půjčování na různé akce, focení vlastních kolekcí?
Přesně tak, skvěle pochopeno :))

4. Teď končíš školu, máš nějaký plán co potom?
Můj plán je hlavně dodělat školu, abych mohl věnovat studiu více času, za prvé bych chtěl aby členové týmu měli možnost na webu prezentovat co umí, dále maximálně rozvinout služby a jejich dostupnost pro normálního člověka (vizážistické, kadeřnické, fotografické apod.)

5. Čím si se inspiroval ve své poslední kolekci?
Všechny mé nápady přicházejí tak nějak sami, ale možná jej ovlivňuje současná nálada

6. Jaká bude tvá příští kolekce a pro koho bude?
Vzhledem ke stížnostem by měla být určená i ženám:), styl zustává stejný jako doteď, nyní však jen v kombinaci tří barev. Kolekce by měla být sportovně - elegantní. Více nepovím :))

7. Koho oblékáš?
Bohužel nemohu zaměřit své oblečení na veškerou věkou skupinu. Zaměřuji ji teda spíše na věkovou skupinu kolem 20-30 let, ovšem oblečení má odezvu i u starších lidí např. i kolem 40,50.. Za což jsem rád.

8. Jak by si oblékl ženu?
Osobně neholduji těsným šatům a vysokým podpatkům, mám raději ležérnost, oblečení by mělo být pohodlné, volím spíše vzdušnější oblečení

9. Návrhář jehož práce tě inspiruje
Nemohu říci, že mě nějaký návrhář přímo inspiruje, ale nepopírám, že jsou návrháři či jejich značky, které se mi líbí. Mezi návrháři jsou to krom jiných Josef Klír a Lukáš Macháček. Mezi značkami především MONDO

10. Kde nejčastěji nakupuješ?
Jsem schopen projít desítky obchodů a nic si nevybrat. Samozřejmě musím odpovědět, že bych rád nosil své modely. Dosud to však z více důvodů není možné, doufám, že se to v budoucnosti změní

11. Poslední nejtěžší. Kde se vidíš za 20 let?
Tak dalece ještě nemám svoji budoucnost naplánovanou, spíše jdu postupně po určitých krocích, ale přál bych si aby studio i jeho tým dosáhl co největší obliby u všech lidí, kterým není jedno jak vypadají a chtějí s tím něco udělat. Dále doufám, že se rozroste i sama značka DOTCHI a její distribuce se rozroste do co největší šíře.

Adresa studia Tomáše Dočkala - http://dotchistudio.cz/Žádné komentáře:

Okomentovat