sobota 5. února 2011

"punk aristokracie"

Zdravím po dlouhé době mně zase chytlo psaní, za posledních pár týdnů jsem nasbírala mnoho inspirace pro letošní jaro/léto a ráda bych se s Vámi o něj podělila a znala Vaše názory.
Jako první mám pro Vás ve dvou částí přehlídku Jeana Paula Gaultiera, která je plná rozporů na jedné straně jsou zde úplně úžasné modely, které by se krásně vyjímali v každé skříni a na straně druhé výstřelky připomínajíc šatník Lady Gaga - jedno se však musí nechat překvapuje každým svým modelem, což je "dnes" už velmi těžké

1. část přehlídky byla naprosto úchvatná, vše bylo zahaleno do lesklé černě barvy a všemi póry na mě dýchalo takové mystické tajemno. Za úžasný považuji trenčkot hned v první ukázce, který vypadá velmi elegantně, určitě i styl anglických Pairu z počátku 19. století, pouzdrové černé šaty a malé černé se zajímavými prusřihy (č10). Od č. 15 už to ale začíná být trochu divočejší, zde bych chtěla upozornit na model č. 17, jež mě naprosto uchvátil svým punkovým nábojem.
2.část je už pro odvážlivce, ale i zde je mnoho podařených kousků, které by nepotřebovali úpravu nůžkami :)). Jedním z nich jsou určitě šaty č.39 (ty si nůžek užili až až) na kterých mě zaujali úžasný výstřih na zádech a celkový velmi nedbalý styl. Za vrchol považuji model č.40, černé kalhoty s vysokým pasem úžasně zvýrazňují ženskost postavy, to je doplněno zlatým sáčkem s cvoky a zjemněno bílým šátkem kolem krku, spolu s výraznými šperky představuje tento model vrchol luxusuŽádné komentáře:

Okomentovat