neděle 28. listopadu 2010

Moje LUSH

Po otevření dveří nebyl pochyb, že je to "on", celá místnost pošty voněla touto zázračnou kosmetikou. Natěšeně jsem si odnesla balíček domu a s radostí malého dítěte jsem krabici trhala za pochodu. S těmito voňavými zázraky bych Vás ráda seznámila:

After opening the door there was no doubt that it is on, the whole room smelled mail this miracle cosmetics. I'm excited to pack the house and took the joy of a child, I tore the box on the fly. With these fragrant wonders, I would like to met:
Mange too
Tuhý masážní olej s medem a čokoládou - jeho vůně je opravdu intenzivní, překvapilo mě, že voní i druhý den, po masáži bylo moje tělo příjemně promaštěné. Není pro ty, jež nemají rádi mastnotu kůže.

Solid massage oil, honey and chocolate - the aroma is very intense, I was surprised that the smell of the second day after the massage my body was pleasantly greasing. Not for those who do not like the greasiness of the skin.


Sexy peel
Přírodní krájené mýdlo jsem dostala jako dárek, zamilovala jsem se do něj po prnvím přičichnutí, vůně citrusů probudí všechny Vaše smysly i kdyby spali hlubokým spánkem :)

Natural sliced soap I got as a gift, I fell in love with him after prnvím smell, citrus scent awakens all your senses, even if they slept a deep sleep:)


Banánmix
Tato maska mě nadchla svou příjemnou nevtíravou vůní, po nanešení na pleť se má tvář krásně zmastila, jediné co mi vadilo byly kousičky "něčeho", jež mi na pleti ulpívaly a poté odpadavali. Po umytí moje pleť byla sice vláčnější, ale na to jaký to měl být zázrak mě zklamala, ale to neznamená, že Vám by se nelíbila :)
(pro citlivou a suchou pleť)

This mask I was fascinated by its pleasantly unobtrusive scent, when applied to the skin with a beautiful face zmastila All that mattered to me were bits of ”something“ that clung to my skin and then fell off. After washing, although my skin was supple, but that's what should be a miracle let me down, but that does not mean that you would not like:) (for sensitive and dry skin)


Cynthia Sylvia Stout
Poslední objednaný výrobek je tento šampón z černého piva, opravdu dodržel to co sliboval, moje vlasy byli překrásně lesklé hned po prvním umytí, vůní mě připomíná horkou letní noc (doporučuje se na kudrnaté vlasy a i když ty nemám jsem s ním nad míru spokojená)

The last product is ordered this shampoo from a stout, I really respected what he promised, my hair was beautifully bright immediately after the first wash, fragrance reminds me a hot summer night (it is recommended for curly hair, and even if you do not have with him very satisfied)

Žádné komentáře:

Okomentovat