středa 25. srpna 2010

Styl a Kabo

Letošní ročník, přinesl milé překvapení, na přehlídkovém mole se totiž objevily ženy plnějších tvarů. Doposud byl modeling výsadou velmi hubených dívek, plnější tvary se vyskytovali jen zřídka kdy, např. u FORDA. U nás, ale doposud převládal názor, že na molo patří ženy se štíhlou postavou. Návrháři to omlouvali tím, že jejich modely na nich lépe vypadají, jak je tedy možné, že i u nás se stal takový převrat? je to díky vysoké poptávce po střizích, které lichotí plnějším tvarům.
Myslím si, že namyslet model pro štíhlou ženu je jednoduší, než pro tu jež má pár kilo navíc, pro návrháře to je velká výzva........4 komentáře:

 1. já nevím, podle mě to prostě není hezké, ty plnoštíhlé modelky. Nepodporuju anorektičky, ale ta paní v prádle...to je nevkus.

  OdpovědětVymazat
 2. Mozna, ale podle mě moda patri vsem a patri i zenam plnejsím, i ty jsou krasne, jen to bohuzel vetsina tech stihlych nevidi. A pokud jim neco da odvahu a pocit ze se nemaji za co stydet tak je to presne toto

  OdpovědětVymazat
 3. odvahu...skoda,ze spousta zen to bere jako omluvu k tomu, ze nechteji se svym telem nic delat a jen se lituji...a to taky neni dobre...jde o to,ze kazdy ma sve anatomicke a dedicne hranice a pak se nehne....ale tupe kynou a tvarit se,ze se mi to libi taky neschvaluji...a nejde jen o nadvahu...sirsi boky, povadla,mala,velka prsa atd.atd.

  OdpovědětVymazat
 4. tak to taky neschvaluji, kdyz ze sebou nikdo nic nedela, to je pravda, ale nekdo uz takovej proste je, ale neni o nic horsi nez ti hubenjsi, ci skaredejsi :). kazdy totiz je krasny

  OdpovědětVymazat